Citygate

ZOBACZ ZDJĘCIA BUDYNKU

EN
 City Gate : Powierzchnie użytkowe Warszawa

Powierzchnie użytkowe do wynajęcia

Jeżeli poszukują Państwo powierzchni użytkowych do wynajęcia to budynek City Gate świetnie się do tego nadaje o czym przekonali się już nasi klienci. Jeżeli szukają Państwo powierzchni użytkowej w bardzo dobrej lokalizacji to City Gate będzie idealnym rozwiązaniem:

Nasz biurowiec znajduje się zatem w miejscu, które każdego dnia jest uczęszczane przez tysiące ludzi. Czy dostrzegają Państwo ten ogromny potencjał?

Warunki najmu powierzchni użytkowej

Czynsz za powierzchnię usługową wynosi 20 € / m2 miesięcznie, a opłata eksploatacyjna 5,5 € / m2. Posiadamy 2 poziomowy parking podziemny na 226 samochodów. Miejsce parkingowe jest dodatkowo płatne -150 € miesięcznie. Obowiązkowo należy zajrzeć tutaj gdzie dokładnie omawiamy cechy oferowanej powierzchni. Po przeczytaniu tych informacji stwierdzą Państwo, że lokale użytkowe do wynajęcia są u nas po bardzo atrakcyjnej cenie.

Lokale użytkowe w City Gate

Banki, restauracje, prasa – To tylko niektóre działalności które dzięki naszym lokalom użytkowym świetnie prosperują. City Gate to połączenie tego, co w przypadku powierzchni na cele użytkowe najważniejsze:

W celu uzyskania dokładniejszych informacji odnośnie naszych lokali użytkowych w City Gate Warszawa zapraszamy do kontaktu.