Citygate

ZOBACZ ZDJĘCIA BUDYNKU

EN
 City Gate : Biura do wynajęcia Warszawa

Biuro do wynajęcia w City Gate

Z wynajęciem biura w Warszawie nie ma większego problemu. Propozycji wynajmu biura jest mnóstwo, ale City Gate to:

Obiekt składa się z dwóch części: wyższej A i niższej B, każda o niezależnym wejściu.

Informacje o biurowcu City Gate

City Gate znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji – Na granicy Centralnego Obszaru Biznesu i Woli. 4 kilometry wynosi odległość samochodem do centrum miejscowości Warszawa, a nieopodal biurowca znajduje się hotel Ibis oraz Centrum Handlowe Klif. Oczywiście w naszej propozycji znajduje się również sala konferencyjna w bardzo wysokim standardzie.

Jeżeli chcą Państwo dokładnie sprawdzić na co mogą Państwo liczyć w momencie najmu biura to zapraszamy tutaj – Szczegółowe informacje dotyczące najmu biura w City Gate. Zachęcamy do zapoznania się z tym materiałem, ponieważ dzięki niemu przekonają się Państwo jak niski jest czynsz w porównaniu z tym co Państwo otrzymają w momencie najmu u nas powierzchni biurowej.

Warunki najmu powierzchni biurowej lub użytkowej

Okres najmu powierzchni biurowej lub użytkowej wynosi 5-10 lat, a opłata wynosi:

Miejsce parkingowe jest dodatkowo płatne (150 € / miesiąc) – Jedno miejsce przysługuje na 100 m2 wynajmowanej powierzchni. Bez względu na rodzaj najmowanej powierzchni pobierana jest kaucja gwarancyjna za okres trzech miesięcy.

Pragnąc nająć u nas powierzchnię użytkową będą Państwo pośród takich firm jak City Bank Handlowy, Bank BPH SA czy Kolporter. Powierzchnie biurowe są u nas również najmowane przez znane firmy z różnych branż, dzięki czemu otwierają się perspektywy nowej współpracy – Zobacz listę naszych najemców.


Serdecznie zapraszamy do kontaktu po którym odpowiemy na wszystkie pytania.